Bestyrelse

Skolebestyrelse & formelle dokumenter

Formand

Mette Møller Olsen
Almegårds Allé 3, 4573 Højby

Telefon: 3141 1735, mail: metteolsen@nraf.dk

Bestyrelsens mail: bestyrelse@nraf.dk

Næstformand

René Hansen
Nyledsbakken 50, 4500 Nykøbing Sj.

Telefon: 6122 2468, Mail: dennis@nraf.dk

 

Forældrerepræsentanter

Louise Ørskov Olsen 
Vig Hovedgade 7B, 4560 Vig
Telefon: 2681 3808, mail: louiseolsen@nraf.dk

Monica Bedsted Kristensen
Sidingevej 8, 4560 Vig
Telefon: 2446 0826, Mail: monica@nraf.dk

René Hansen
Nyledsbakken 50, 4500 Nykøbing Sj.
Telefon: 2679 5505, Mail: rene@nraf.dk

Stig Skov Mortensen
Jyderupvej 22, 4560 Vig
Telefon: 2986 7844, Mail: stig@nraf.dk

Maja Bovin
Ørnæsvej 1, 4500 Nykøbing Sj.
Telefon: 6177 3569, mail: maja@nraf.dk

Sanne Schomburg Klestrup Hansen
Borrevangsvej 1, 4573 Højby
Telefon: 26813808, mail: sanne@nraf.dk

Personalerepræsentanter

Nicoline Enemark, skoleleder
Janne Petersson, lærer

 

Bestyrelsessuppleanter

Dennis Kim Høilund
Askøvej 2, 4500 Nykøbing Sj.
Telefon: 6122 2468, mail: dennis@nraf.dk

Christina Dalsgaard Jensen
Rørvigvej 152, 4500 Nykøbing Sj.
Telefon: 6062 1024, mail: christina@nraf.dk

 

Bestyrelsesmedlemmer senest valgt den 28. april 2022

Vedtægter. Politikker. Møder

Donationer

Vi arbejder på en komplet oversigt