Her er du:
Forside » Bestyrelse

Bestyrelse

Skolebestyrelse & formelle dokumenter

Kontakt bestyrelsen på mail: 

bestyrelse@nraf.dk

 

Forældrerepræsentanter

Formand
Dennis Kim Høilund
Askøvej 2, 4500 Nykøbing Sj.
Telefon: 61222468
dennis@nraf.dk

Næstformand
Monica Bedsted Kristensen
monica@nraf.dk

Kasserer
Patrik Hjort Danielsen
Prejlerupvej 3, 4571 Grevinge
patrik@nraf.dk

Medlem
Maja Bovin
Ørnæsvej 1, 4500 Nykøbing Sj.
maja@nraf.dk

Medlem
Christina Dalsgaard Jensen
Rørvigvej 152, 4500 Nykøbing Sj.
christina@nraf.dk

Medlem
Brian Jensen
Skaverupvej 20, 4500 Nykøbing Sj.
brian@nraf.dk

Medlem
Kim Fredsted Nielsen
Hestehavevej 26
4572 Nr. Asmindrup
kim@nraf.dk

Suppleant
Line Reffelt
Granbakken 5
4572 Nr. Asmindrup
line@nraf.dk

Suppleant
Allan Schomburg Klestrup Hansen
Borrevangsvej 1, 4573 Højby
allan@nraf.dk

Bestyrelsesmedlemmer senest valgt den 25.4. 2024

Personalerepræsentanter

Nicoline Enemark, skoleleder
Peter Bendixen, lærer
Mette Jørgensen, viceskoleleder

 

Vedtægter og Politikker

Donationer

Vi arbejder på en komplet oversigt