Velkommen til Nr. Asmindrup Friskole      -  med fokus på læsning, udeundervisning og bevægelse
 Asmindrupvej 38  -  4572 Nr. Asmindrup  
Kontakt pr. e-mail
Kontor: 5932 8101- primært fra kl. 8-14
SFO:    2148 4645 Juniorklub 3071 4645 Pedel: Ronny Froggaard  4055 4560
Skoleleder Morten Juul Pedersen - mail: morten@nr-asmindrup-friskole.dk Viceskoleleder Torben Pedersen mail: torben@nr-asmindrup-friskole.dk   Lærer Kate Lemke Nielsen mail: kate@nraf.dk Lærer Annemari Nilsson: annemari@nraf.dk Lærer Jesper Scharfs mail: jesperscharfs@nr-asmindrup-friskole.dk Lærer Sandra Bülow Clausen mail: sandra@nraf.dk Lærer Peter Bendixen mail: peter@nraf.dk Pædagog/underviser Annette Kjuel Muus mail:annette@nr-asmindrup-friskole.dk Børnhaveklasseleder Patricia Berwald  mail:patricia@nraf.dk Janne Petersson  mail: janne@nraf.dk Lærer Lis Olsen      mail: lis@nraf.dk Pædagogisk assistent i SFO, førskole og børnehaveklasse. Mette Toftemark Søylund  mail: mettes@nraf.dk Lærer Dorthe Birch Jensen  mail: dorthe@nraf.dk Pædagog i SFO og underviser Betina Astrup     mail: betina@nraf.dk Lærer Louise Lundsbjerg   mail: louise@nraf.dk Lærer Kristine Grütter   mail: kristine@nraf.dk Lærer Helle Gotved  mail: helle@nraf.dk Lærer Karen Wollesen Sekretær   mail:karen@nr-asmindrup-friskole.dk Mikael Munk Jakobsen   mail: mikael@nraf.dk Pædagog i SFO   Maria Vogelsang Petersen   mail: maria@nraf.dk Pædagogisk assistent i Juniorklubben og førskole Mette Højer Jørgensen   mail: mettej@nraf.dk SFO-leder og førskole Ulla Mortensen      mail: ulla@nraf.dk Morgenåbner og tilkaldevikar Jonas Kargaard Thomsen   mail: jonas@nraf.dk Juniorklub Ronny Froggaard  ronny@nraf.dk      2367 4645 Pedel
Ansatte på friskolen pr. 1.4.2020
Forside Om Friskolen Indskrivning, priser, skolekort m.v. Ansatte Undervisning Lektiekalendere Udeskole Skema, ferieplan og aktivitetskalender Forældreopgaver Traditioner i årets løb SFO og juniorklub Video Bestyrelse, støtteforening, referater m.v.